Kista delvis masurbjörk

Kista delvis masurbjörk
Kista delvis masurbjörk
Kista delvis masurbjörk
Kista delvis masurbjörk
Kista delvis masurbjörk
Kista delvis masurbjörk
Kista delvis masurbjörk
Kista delvis masurbjörk
Kista delvis masurbjörk
Kista delvis masurbjörk

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KISTA, 1900-talets första hälft, björk och masurbjörk, invändigt bemålat lock, höjd 53, 59x117 cm, nyckel finns

Skador

331030

2015-09-29