Gästabudsscen oljemålning

Gästabudsscen oljemålning
Gästabudsscen oljemålning
Gästabudsscen oljemålning
Gästabudsscen oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Gästabudsscen, märkt anno 1742, olja på pannå, ca 36 x 24 cm

Färgbortfall, lagningar, sprickor

331032

2015-09-29