Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten", signerad Roland S, 88/360, färglitografi, bladmått 60x45 cm

331039

2015-09-29