Esaias Thorén tupp olja

Esaias Thorén tupp olja
Esaias Thorén tupp olja
Esaias Thorén tupp olja
Esaias Thorén tupp olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981), Komposition med tupp, signerad E. Thorén, olja på pannå, 31x23 cm

Obetydligt färgsläpp

331044

2015-09-29