Roger Risberg Tomte

Roger Risberg Tomte
Roger Risberg Tomte
Roger Risberg Tomte
Roger Risberg Tomte

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROGER RISBERG (född 1956): "Tomte", signerad och daterad a tergo Roger Risberg 1992, akryl på duk, 40x33 cm

Smärre färgsläpp

331047

2015-09-29