Ralph Rilton olja

Ralph Rilton olja
Ralph Rilton olja
Ralph Rilton olja
Ralph Rilton olja
Ralph Rilton olja
Ralph Rilton olja

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

RALPH RILTON (1907-2006), "Damen med guldfågeln", signerad Rilton, 1949, olja på duk, 81x54 cm,
Intyg/stämpel a tergo

Kuntoraportti

Färgbortfall

331049

Päivämäärä:

2015-09-29