Ralph Rilton olja
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
RALPH RILTON (1907-2006), "Damen med guldfågeln", signerad Rilton, 1949, olja på duk, 81x54 cm,
Intyg/stämpel a tergo
Kuntoraportti
Färgbortfall
331049
Päivämäärä:
2015-09-29