Elsie Crawford Sintoform

Elsie Crawford Sintoform
Elsie Crawford Sintoform
Elsie Crawford Sintoform
Elsie Crawford Sintoform
Elsie Crawford Sintoform
Elsie Crawford Sintoform
Elsie Crawford Sintoform
Elsie Crawford Sintoform

Klubbat för:

7 400 SEK

6 000 SEK

ELSIE CRAWFORD, sittmodul, Sintoform, 1960/70-tal glasfiber, diameter ca 240 cm

Slitage

331055

2015-09-29