Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVSPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, mahogny, med ljushållare, rikt skuren dekor, på hjul, höjd 192x105 cm
Torrsprickor, skador, lösa delar
331058
2015-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här