Golvspegel i nyrokoko

Golvspegel i nyrokoko
Golvspegel i nyrokoko
Golvspegel i nyrokoko
Golvspegel i nyrokoko
Golvspegel i nyrokoko
Golvspegel i nyrokoko
Golvspegel i nyrokoko
Golvspegel i nyrokoko

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVSPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, mahogny, med ljushållare, rikt skuren dekor, på hjul, höjd 192x105 cm

Torrsprickor, skador, lösa delar

331058

2015-09-29