Salongsgrupp 10 dlr
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
SALONGSGRUPP, 10 dlr, Karl Johanstil, intarsidaekor av bl.a. lejon, svärtat trä, bestående av: soffa, 2 karmstolar, bord, 4 stolar, hörnskåp, bokskåp, bokskåpets höjd ca175, 96 x 36, sitthöjd ca 46, soffans längd 152 cm
Slitage, skador, fläckar, tyg med skador, fanérskador, lister saknas, nyckelbussningar saknas delvis, nyckel saknas
331059
2015-09-29