Salongsgrupp 10 dlr

Salongsgrupp 10 dlr
Salongsgrupp 10 dlr
Salongsgrupp 10 dlr
Salongsgrupp 10 dlr
Salongsgrupp 10 dlr
Salongsgrupp 10 dlr
Salongsgrupp 10 dlr
Salongsgrupp 10 dlr
Salongsgrupp 10 dlr
Salongsgrupp 10 dlr
Salongsgrupp 10 dlr
Salongsgrupp 10 dlr
Salongsgrupp 10 dlr
Salongsgrupp 10 dlr
Salongsgrupp 10 dlr
Salongsgrupp 10 dlr
Salongsgrupp 10 dlr
Salongsgrupp 10 dlr

Klubbat för:

14 000 SEK

18 000 SEK

SALONGSGRUPP, 10 dlr, Karl Johanstil, intarsidaekor av bl.a. lejon, svärtat trä, bestående av: soffa, 2 karmstolar, bord, 4 stolar, hörnskåp, bokskåp, bokskåpets höjd ca175, 96 x 36, sitthöjd ca 46, soffans längd 152 cm

Slitage, skador, fläckar, tyg med skador, fanérskador, lister saknas, nyckelbussningar saknas delvis, nyckel saknas

331059

2015-09-29