Sekretär sengustaviansk stil

Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, sengustaviansk stil, 1900-tal, fanérat med mahogny, höjd ca 110, 86 x 42 cm

Slitage, ett ben med skador, fothylsor saknas

331066

2015-09-29