Skåp 2-delat

Skåp 2-delat
Skåp 2-delat
Skåp 2-delat
Skåp 2-delat
Skåp 2-delat
Skåp 2-delat
Skåp 2-delat
Skåp 2-delat

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 2-delat, 1900-talets början, porslinsinredning, nederskåpen invändigt med hyllor, höjd 186, 100 x 49 cm

Skador, slitage, lagningar, senare bemålning, nyckel saknas

331069

2015-09-29