Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP, 2-delat, 1900-talets början, porslinsinredning, nederskåpen invändigt med hyllor, höjd 186, 100 x 49 cm
Skador, slitage, lagningar, senare bemålning, nyckel saknas
331069
2015-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här