Manuel Ventura Millan oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MANUEL VENTURA MILLAN (Spanien,1923-1984), lökstilleben, olja på duk, signerad M V Millan, 33 x 21 cm

331070

2015-09-29