Paolo Veronese hans art olja

Paolo Veronese hans art olja
Paolo Veronese hans art olja
Paolo Veronese hans art olja
Paolo Veronese hans art olja

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAOLO VERONESE, hans art (1700-tal), Den sista måltiden, olja på kartong, 31x44 cm

Slitage, färgbortfall

331082

2015-09-29