Adrian van Ostade hans art olja

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ADRIAN VAN OSTADE, hans art (1900-tal), Värdshusexteriör, olja på duk, 69x61 cm

Färgbortfall, oramad

331083

2015-09-29