Theo Tobiasse färglitografier

Theo Tobiasse färglitografier
Theo Tobiasse färglitografier
Theo Tobiasse färglitografier
Theo Tobiasse färglitografier

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): (2) "Le murs de votre mi" samt " La colombe de Noe" signerade och numrerade 98/150, färglitografier, bildmått 29x26 cm

331093

2015-09-29