Buketthållare luktdosa

Buketthållare luktdosa
Buketthållare luktdosa
Buketthållare luktdosa
Buketthållare luktdosa
Buketthållare luktdosa
Buketthållare luktdosa
Buketthållare luktdosa
Buketthållare luktdosa
Buketthållare luktdosa
Buketthållare luktdosa
Buketthållare luktdosa
Buketthållare luktdosa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUKETTHÅLLARE, 1800-talets andra hälft, förgylld metall, skaft i pärlemor, LUKTDOSA, silver, 1800-tal, stämplar saknas, dekor av glas i rött och grönt

Buketthållare med skador

331106

2015-09-29