Hans Hamngren blyerts

Hans Hamngren blyerts
Hans Hamngren blyerts
Hans Hamngren blyerts
Hans Hamngren blyerts

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

HANS HAMNGREN (född 1934), arbetshästar, signerad och daterad Hamngren 1976, blyerts, ca 40 x 56 cm

Något gulnad

331107

2015-09-28