André Masson färglitografi

André Masson färglitografi
André Masson färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

2 500 SEK

ANDRÉ MASSON (1896-1987): Komposition, signerad André Masson, 156/175, färglitografi, 62x48 cm

331108

2015-09-29