Oljemålning porträtt

Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, otydligt signerad C.A Högel, olja på duk, ca 57x46 cm

Dukskador

331111

2015-09-29