Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LARS-OLOV LARAEUS (1913-1981): Skogsmotiv, signerad och daterad Laraeus -43, olja på duk, 54x41 cm
Zustandsbeschreibung
331117
2015-09-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner