Lars-Olov Laraeus oljemålning

Lars-Olov Laraeus oljemålning
Lars-Olov Laraeus oljemålning
Lars-Olov Laraeus oljemålning
Lars-Olov Laraeus oljemålning
Lars-Olov Laraeus oljemålning
Lars-Olov Laraeus oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LARS-OLOV LARAEUS (1913-1981): Skogsmotiv, signerad och daterad Laraeus -43, olja på duk, 54x41 cm

Zustandsbeschreibung

331117

2015-09-29