Ivar Johnsson gips
2015-09-29
331118
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
IVAR JOHNSSON (1885-1970): Tycho Brahe, signerad Ivar Johnsson, patinerad gips, höjd ca 16 cm
Smärre skador