Spegelbyrå jugend
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGELBYRÅ, STOLAR, 2 st, jugend, 1900-talets början, dekor av intarsia, delbart, 5 lådor, höjd ca 210, 142 x 50 , stolarnas sitthöjd ca 46 cm
Slitage, skador, fläckar, torsprickor, draghandtag saknas
331120
2015-09-29