Spegelbyrå jugend

Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGELBYRÅ, STOLAR, 2 st, jugend, 1900-talets början, dekor av intarsia, delbart, 5 lådor, höjd ca 210, 142 x 50 , stolarnas sitthöjd ca 46 cm

Slitage, skador, fläckar, torsprickor, draghandtag saknas

331120

2015-09-29