Humidor 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUMIDOR, 1800-talets andra hälft, svärtat trä, förgyllda beslag, höjd ca 21, 29x20 cm

Dekorlistdelar saknas, listdel medföljer, nyckel saknas

331123

2015-09-29