Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, empire, J P Holmberg, verksam i Stockholm 1780-1813, dekor med bland annat gripar och fleuroner, hallstämplad i Stockholm, 60 x 36 cm
Borttvättad förgyllning, senare glas
331129
2015-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här