Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, empire, J P Holmberg, verksam i Stockholm 1780-1813, dekor med bland annat gripar och fleuroner, hallstämplad i Stockholm, 60 x 36 cm

Borttvättad förgyllning, senare glas

331129

2015-09-29