Karl Axel Pehrson färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition, signerad och daterad -83, 167/385, färglitografi, 30x50 cm

331135

2015-09-29