Ragnar Falk oljemålning

Ragnar Falk oljemålning
Ragnar Falk oljemålning
Ragnar Falk oljemålning
Ragnar Falk oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAGNAR FALK (1903-1977): "Det skymmer", signerad R. Falk, olja på pannå, 23x29 cm

331149

2015-09-29