Skålfat Kina

Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLFAT, 2 st, 1800-tal, porslin, Kina, underglasyr i blått, diameter ca 20 cm

Nagg

331164

2015-09-29