Bestick 1950/60-tal
2015-09-29
331172
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BESTICK, 48 dlr, 1950/60-tal, rostfritt stål, bakelit, bestående av: 12 förrättsgafflar, 12 förrättsknivar, 12 matgafflar, 12 matknivar
Bruksslitage