Bestick 1950/60-tal

Bestick 1950/60-tal
Bestick 1950/60-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BESTICK, 48 dlr, 1950/60-tal, rostfritt stål, bakelit, bestående av: 12 förrättsgafflar, 12 förrättsknivar, 12 matgafflar, 12 matknivar

Bruksslitage

331172

2015-09-29