Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, 1930-tal, grönpatinerad metall med kvinnofigur, glasskiva med stjärndekor, elektrifierad, höjd 26 cm
Bruksslitage, ny el dragen
331174
2015-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här