Bordslampa art deco

Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1930-tal, grönpatinerad metall med kvinnofigur, glasskiva med stjärndekor, elektrifierad, höjd 26 cm

Bruksslitage, ny el dragen

331174

2015-09-29