Klubbat för:
15 000 SEK
18 000 SEK
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Fysionomik nr 17, signerad och daterad på baksidan 1967, bemålat assemblage på pannå, 75 x 60 cm
Färgbortfall, krackeleringar, skada vid en mask
331189
2015-09-29