Albert Johansson- bemålat assemblage

Klubbat för:

15 000 SEK

18 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Fysionomik nr 17, signerad och daterad på baksidan 1967, bemålat assemblage på pannå, 75 x 60 cm

Färgbortfall, krackeleringar, skada vid en mask

331189

2015-09-29