Ragnar Person oljemålning
2015-09-29
331190
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
RAGNAR PERSON (1905-1993): Cyklisten, signerad RP, olja på duk, 37 x 45 cm