Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RAGNAR PERSON (1905-1993): Cyklisten, signerad RP, olja på duk, 37 x 45 cm
331190
2015-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här