Tekök pläter

Tekök pläter
Tekök pläter
Tekök pläter
Tekök pläter
Tekök pläter
Tekök pläter

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEKÖK, pläter, med brännare, 18/1900-tal, höjd ca 36 cm

Bruksslitage, delvis nedpolerad

331196

2015-09-29