Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TEKÖK, pläter, med brännare, 18/1900-tal, höjd ca 36 cm
Bruksslitage, delvis nedpolerad
331196
2015-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här