Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSUR, Karl Johan-stil, omkring 1900, fanérat med mahogny, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, höjd ca 37 cm

Fanérskador, slitage, nyckel saknas

331199

2015-09-29