Tyra Lundgren litografi med handkolorering

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TYRA LUNDGREN (1897-1979), Svalduvor, signerad och numrerad Tyra Lundgren 1977, litografi med handkolorering, med påskrift "Rehaussé en couleurs par la main de l´artiste, 44x61 cm

331216

2015-09-30