Guena Rogozny oljemålning

Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUENA ROGOZNY (född 1948): Utsikt mot Nybrokajen, signerad Rogozny, olja på duk, ca 24 x 30 cm, oramad

331218

2015-09-30