Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUENA ROGOZNY (född 1948): Utsikt mot Nybrokajen, signerad Rogozny, olja på duk, ca 24 x 30 cm, oramad
331218
2015-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här