Skulptur Ryssland

Skulptur Ryssland
Skulptur Ryssland
Skulptur Ryssland
Skulptur Ryssland
Skulptur Ryssland
Skulptur Ryssland
Skulptur Ryssland
Skulptur Ryssland

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, brons, Ryssland, 1800-tal, Hund med fågel, längd ca 30 cm

En fågel fattas, skador, senare infästningar

331222

2015-09-29