Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WERNER ÅKERMAN (1854-1903) efter, ´´perlan´´, gips, höjd ca 28 cm
Slitage, nagg
331223
2015-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här