Skulptur gips

Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WERNER ÅKERMAN (1854-1903) efter, ´´perlan´´, gips, höjd ca 28 cm

Slitage, nagg

331223

2015-09-29