Skål vas Lisa Larson
2015-09-30
331224
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LISA LARSON, skål på fot, vas, skål signerad och daterad Lisa L. -82, vas Lisa L. -83, höjd 16 respektive 12 cm