Kandelaber 1800-tal

Kandelaber 1800-tal
Kandelaber 1800-tal
Kandelaber 1800-tal
Kandelaber 1800-tal
Kandelaber 1800-tal
Kandelaber 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABER, mässing, 1800-tal, barockstil, för 3 ljus, höjd ca 37 cm

Bruksslitage, lagningar undertill

331229

2015-09-29