Kandelabrar 1 par

Kandelabrar  1 par
Kandelabrar  1 par
Kandelabrar  1 par
Kandelabrar  1 par
Kandelabrar  1 par
Kandelabrar  1 par
Kandelabrar  1 par
Kandelabrar  1 par

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, nysilver, omkring 1900, för 3 ljus vardera, höjd ca 46 cm

Bruksslitage, 1 med äldre lagning

331232

2015-09-29