Klubbat för:
4 000 SEK
8 000 SEK
ANNA GARDELL-ERICSON (1853-1939), "Kew Gardens, London", signerad och daterad Anna Gardell-Ericson, akvarell på papper, 28x44 cm.
331241
2015-09-30