Etsningar grafiska blad teckningar Pehrson Lindber

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ETSNINGAR, FÄRGLITOGRAFIER, TECKNING, bl a Harald Lindberg, Karl Axel Pehrson, varierande mått, oramade

Gulnader, smärre skador

331247

2015-09-30