Stockholm 1919 oljemålning

Stockholm 1919 oljemålning
Stockholm 1919 oljemålning
Stockholm 1919 oljemålning
Stockholm 1919 oljemålning
Stockholm 1919 oljemålning
Stockholm 1919 oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

STOCKHOLMIANA, K.LJUNGBERG, Gamla Djurgårdsbron, Stockholm, signerad och daterad K Ljungberg 1919, olja på duk, 36x55 cm

Kuntoraportti

Smärre krackeleringar, fläckar, märke efter ram

331250

Päivämäärä:

2015-09-30