Stockholm 1919 oljemålning
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
STOCKHOLMIANA, K.LJUNGBERG, Gamla Djurgårdsbron, Stockholm, signerad och daterad K Ljungberg 1919, olja på duk, 36x55 cm
Kuntoraportti
Smärre krackeleringar, fläckar, märke efter ram
331250
Päivämäärä:
2015-09-30