Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVIS, 9 dlr, Rörstrand, von Sydows vapen, bestående av: 4 assietter, 4 mattallrikar, uppläggningsfat längd 37 cm
En assiett med lagning, mindre nagg förekommer, krackelyrer
331271
2015-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här