Servisdelar Rörstrand 9 dlr

Servisdelar Rörstrand 9 dlr
Servisdelar Rörstrand 9 dlr
Servisdelar Rörstrand 9 dlr
Servisdelar Rörstrand 9 dlr
Servisdelar Rörstrand 9 dlr
Servisdelar Rörstrand 9 dlr

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVIS, 9 dlr, Rörstrand, von Sydows vapen, bestående av: 4 assietter, 4 mattallrikar, uppläggningsfat längd 37 cm

En assiett med lagning, mindre nagg förekommer, krackelyrer

331271

2015-09-29